Specjalista ds. Nieruchomości

SDP Nieruchomości

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Jeśli jesteś:

- kreatywny i otwarty na nowe wyzwania

- ambitny i konsekwentny w dążeniu do celu

- przyjaźnie nastawiony do życia i lubisz kontakt z ludźmi

- samodzielny i zorganizowany

- interesujesz się tematyką Nieruchomości

To właśnie Ciebie widzimy w naszym zespole!

Będziesz odpowiedzialny za:

- obsługę Klientów na profesjonalnym poziomie

- budowanie bazy ofert kupna/sprzedaży

- prezentowanie Nieruchomości zainteresowanym Klientom

- budowanie pozytywnych relacji z Klientami

W zamian zaoferujemy Tobie:

dla kandydatów rozpoczynających karierę w nieruchomościach pakiet wynagrodzeniowy Nowy Pośrednik ( miesięczna stała plus prowizja )

dla kandydatów z doświadczeniem wysokie wynagrodzenie prowizyjne

możliwość dodatkowego wynagrodzenia z tytułu współpracy z innymi działami firmy

możliwość sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego

rozpoczęcie współpracy - szkolenie z zakresu obrotu nieruchomościami

w czasie trwania współpracy ustawiczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, stała opieka merytoryczna, imprezy integracyjne ;)

elastyczny model współpracy

możliwość awansu w strukturach firmy

przyjazną atmosferę pracy w zespołach

Prześlij nam swoje CV a my zaprosimy Ciebie abyś nas poznał.

Prezentacja firmy

SDP Nieruchomości zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena