SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI – POWER INVEST

Power Holding Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

POWER INVEST jest częścią Grupy Finansowej POWER HOLDING SP. Z O.O. o zasięgu krajowym. Grupa działa aktywnie na terenie całej Polski w takich branżach jak finanse, nieruchomości, ubezpieczenia, leasing, windykacja, pomoc prawna, coaching.

POWER INVEST świadczy kompleksową usługę doradztwa związanego z zakupem/wynajmem/zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi przy użyciu najbardziej innowacyjnych narzędzi i algorytmów działania.

Każdy nasz klient jest obsługiwany przez grono specjalistów – m.in. specjalistę ds. nieruchomości, doradcę finansowego oraz agenta ubezpieczeniowego. Każdy specjalista dobiera najlepszą ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta, po uprzednim zbadaniu jego potrzeb.

Przeczytaj o nas : www powerinvest pl

Aplikuj do POWER INVEST. Fundamentem naszej firmy są ludzie.

Dla wybranych oferujemy:

- Pracę w firmie, która jest w kilku sektorach gospodarki oraz bardzo szybko rozszerza swój zasięg

- Najbardziej innowacyjne narzędzia do pracy w branży nieruchomości

- Wysokie, nielimitowane zarobki

- Możliwość szybkiego awansu

- Naukę najlepszych praktyk od specjalistów na rynku nieruchomości i finansów

- Kompleksowe szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia pracy, a także wspomagające rozwój zawodowy i osobisty

- Dużą liczbę klientów firmowych do obsługi

- Możliwość sprzedaży większości inwestycji deweloperskich w całym kraju

- Obsługę klientów firmowych z zakresu zarządzania nieruchomościami

Będziemy od Ciebie oczekiwać:

- Umiejętności planowania i organizacji czasu pracy

- Komunikatywności i umiejętności budowania relacji z klientem

- Silnej motywacji do działania i orientacji na cel

- Wysokiej kultury osobistej

Dołącz do zespołu POWER INVEST , aplikuj już teraz !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie , jeśli:

- chcesz zdobyć doświadczenie w sektorze nieruchomości i finansów, w najbardziej innowacyjnej firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, oraz ciągle się rozwija,

- wykazujesz się samodzielnością, zaangażowaniem oraz masz silną motywację do działania,

- myślisz nieszablonowo, a także lubisz pracować z klientem,

- chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy,

- chcesz osiągać wysokie zarobki, piąć się po szczeblach kariery i jesteś zorientowany na sukces ?

Prezentacja firmy

Poznaj najwyższa jakość naszych usług<br/><br/>Nasza współpraca b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena