Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.

Specjalista ds. Nieruchomości / Doradca

Kraków, małopolskie

Mint Property s.c.

Opis stanowiska pracy

Daj sobie szansę osiągnąć sukces ...

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy agentów z doświadczeniem zawodowym jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery na stanowisku:

Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

Jeżeli:

  • chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej
  • chcesz pracować w sprzedaży
  • marzysz o sukcesie zawodowym
  • nieruchomości są Twoją pasją
  • chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód
  • cenisz sobie niezależność

Opis Stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji kupna/sprzedaży i najmu/wynajmu nieruchomości
  • przygotowywanie obsługi prawnej transakcji sprzedaży nieruchomości we współpracy z Kancelarią Notarialną
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości w terenie
  • aktywna współpraca z doradcą kredytowym
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

 Oferujemy:

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy
  • nadzór i opiekę nad transakcjami
  • pomoc i wiedzę w zakresie nieruchomości
  • reklamę ofert na wszystkich istotnych portalach nieruchomości
  • w pełni wyposażone miejsce pracy w centrum Krakowa
  • narzędzia potrzebne do pracy: samochód służbowy, telefon służbowy, aparat fotograficzny, komputer oraz nowoczesny system zarządzania ofertami i kontaktami z klientami

Wymagania

  • wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
  • odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista / etyka zawodowa
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • poczucie humoru
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

MINT PROPERTY

Mamy jasną wizję rozwoju. Działamy we wszystkich sektorach rynku... nieruchomości. Posiadamy oddziały w Krakowie, Rzeszowie i Dębicy.

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz profesjonalne doradztwo kredytowe.

Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w uzyskaniu szybkiego i korzystnego kredytu. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami i notariuszami. Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy.

Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do współpracy
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Czas trwania umowy:
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
1.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena