specjalista ds negocjacji kontraktów

Art Point Sp. z o.o.

00-549 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do naszego zespołu nowych doradców zajmujących się tematyką negocjacji handlowych w zakresie usług doradczych biznesowych skierowanych do przedsiębiorstw polskich jak i zagranicznych.
Specjalizujemy się w pomaganiu przedsiębiorstwom wejść na rynki zagraniczne, pozyskać dotacje unijne jak i pozyskać inwestorów zagranicznych.
Zatrudnione osoby przejdą miesięczne szkolenie wprowadzające.

Szukamy do zespołu osób ambitnych, wyspecjalizowanych w prowadzeniu negocjacji. dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie finansów, obsługi prawnej itp.

Wymagania

1. doświadczenie minimum roczne
2. znajomość jednego języka obcego na poziomie dobrym komunikatywnym
3. prawo jazdy
4. wysoka kultura osobista i miła aparycja
5. dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Spółka z branży mini call center VIP, świadcząca usługi prowadzenia sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie miesięczne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting