LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. negocjacji handlowych

Miejsce pracy: Sopot, Tczew, Malbork, Kościerzyna, Lębork
Nr ref.: 0014731/Sopot
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów w segmencie B2B i B2C,
  • negocjowanie zasad udostępnienia nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej Klienta,
  • negocjowanie zasad istniejącego okablowania technicznego w budynkach,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie budynkami,
  • przygotowywanie raportów z realizacji podejmowanych działań handlowych.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży usług D2D, B2C lub B2B,
  • wiedza nt. strategii technik negocjacji oraz zasad rozwiązywania konfliktów,
  • nastawienie na wynik,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy.

Oferta:

  • zatrudnienie w firmie zewnętrznej świadczącej usługi dla Orange Polska S.A.,
  • umowę o pracę na pełen etat oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (2500-3500 netto miesięcznie. Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego) + przejrzysty system prowizyjny który może obejmować nawet 80% wynagrodzenia podstawowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),
  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,
  • praca zdalna i praca w terenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.