Specjalista ds. narzędzi

Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Narzędzi

Obowiązki:

  • Konserwacja, diagnozowanie usterek oraz drobne naprawy form wtryskowych;
  • Zmiana form wtryskowych i przygotowanie ich do produkcji;
  • Dbanie o porządek narzędziowni oraz stan techniczny narzędzi;
  • Sygnalizowanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • Udział w obchodach produkcyjnych;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rysunku technicznego oraz budowy form wtryskowych;
  • Znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Znajomość obróbki skrawania oraz materiałoznawstwo będzie dodatkowym atutem;
  • Wymagany jest własny dojazd do pracy;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności ( podstawa+premia);
  • Dofinansowanie do dojazdów;
  • Rozbudowany system benefitów socjalnych - opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, Multisport, bony świąteczne;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji