Specjalista ds. należności

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie podlegać regionalnemu kontrolerowi finansowemu i będzie odpowiadać za działania związane z procesem wymagalności rachunków dla krajów Europy Wschodniej.

W zakresie obowiązków będzie również wsparcie zespołu księgowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej, lidera w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/Księgowego ds. należności.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie płatności (przychodów) od klientów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku angielskim
  • Analiza zaległych płatności, przygotowywanie monitów
  • Rozliczanie przedpłat
  • Przegląd i analiza przedpłat za towary
  • Wprowadzanie wpisów po stronie należności i księgi głównej
  • Przygotowywanie zwrotów dla klientów
  • Obliczanie rezerwy złych długów
  • Uzgodnienie sald z kontrahentami
  • Udział procesie zamknięcia miesiąca

Profil kandydata

  • Doświadczenie w rachunkowości z elementami windykacji
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • Język angielski na poziomie dobrym (B2) w mowie i piśmie
  • Minimum rok doświadczenia w dziale finansów lub księgowości
  • Doświadczenie w pracy z SAP (mile widziane)
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość etc.)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony (minimum 1 rok) z możliwością przedłużenia
  • Możliwość rozwoju umiejętności (księgowość/analiza/windykacja)
  • Międzynarodowa firma z tradycjami - ponad 100 lat na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Opieka zdrowotna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page