Specjalista ds. należności/ obsługi klienta

Arvato Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym w zakresie przetwarzania danych dotyczących należności
  • Potwierdzanie sald oraz monitorowanie spłat należności
  • Opracowywanie planów spłaty należności
  • Rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości

Czego oczekujemy?

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1 – C2)
  • Komunikatywność i umiejetność współpracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze należności/ collections lub obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO będzie dodatkowym atutem

Co zyskujesz?

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.