Specjalista ds. najmu powierzchni handlowych

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds najmu powierzchni handlowych
Miejsce pracy: Krosno/delegacje

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych najemców powierzchni handlowych
Obsługa Klientów w zakresie wynajmu
Przygotowywanie ofert oraz prezentacja
Negocjacje handlowe, budowanie relacji biznesowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zainteresowanie tematyką nieruchomości
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
Dobra organizacja pracy własnej
Gotowość do podjęcia pracy w delegacji

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne