Specjalista ds. monitoringu należności i windykacji

Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Gliwice, śląskie

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.
Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Miejsce pracy: Gliwice

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych,
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Prace w firmie

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku min. 2 lata,
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse),
  • Umiejętność analizowania i raportowania w MS Excel,
  • Znajomość podstaw rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość języka słowackiego i czeskiego w mowie i piśmie– warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),
  • Znajomość technik windykacyjnych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne oraz interpersonalne,

ZADANIA:

  • Monitorowanie zaległości w płatnościach oraz utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z klientami,
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w regulowaniu wierzytelności oraz ustalanie warunków spłat zaległości,
  • Negocjacje spłaty zadłużeń oraz sporządzanie harmonogramów spłaty zadłużenia,
  • Stała współpraca z General Managerem, Działem Księgowości, Działem Handlowym i Operacyjnym,
  • Kompleksowe przygotowanie materiałów do dalszej windykacji (Sąd, windykacja zewnętrzna),

Proces rekrutacji odbywa się zdalnie!

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.