Specjalista ds. Monitoringu Kredytowego

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów windykacyjnych
  • zdolności negocjacyjne
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • znajomość produktów i procedur bankowych
  • umiejętność pracy z „trudnym klientem”
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • kontakty z Klientami Banku w sprawie wyjaśnienia powodów zaległości
  • prowadzenie negocjacji telefonicznych w sprawie spłaty przekroczeń na rachunkach
  • identyfikacja nieprawidłowości na rachunkach z bieżącymi zaległościami

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo w ramach 7/8 etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
  • szeroką ofertę szkoleń wdrażających, miękkich oraz produktowych
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.