Specjalista ds. Monetyzacji Produktu

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1159984

Dla naszego Klienta, mocno rozwijającej się firmy z sektora bankowości/ technologii finansowej zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Monetyzacji Produktu

Głównym produktem do monetyzacji, będzie aplikacja mobilna

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie analiz rynkowych z wykorzystaniem zewnętrznych i wewnętrznych baz danych,
  • Monitorowanie i analiza rynku pod katem produktów i działań konkurencji,
  • Monitorowanie wydajności i przychodów,
  • Odświeżanie (dzienne, tygodniowe, miesięczne) i prowadzenie raportów bieżących pozwalających na obiektywną ocenę wyników biznesowych i założonych biznesplanów,
  • Współtworzenie oraz wdrażanie nowych produktów na rynek polski jak i zagraniczny,
  • Nadzór nad istniejącymi rozwiązaniami,
  • Efektywne analizowanie potrzeb klientów,
  • Tworzenie nowych i oryginalnych funkcji,
  • Współpraca z działem marketingowym oraz IT,
  • Zarządzanie akcjami promocyjnym oraz marketingowo-sprzedażowymi,
  • Bieżące poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań trade marketingowych.

Niezbędne na tym stanowisku:

  • Minimum 2/3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonała komunikacja,
  • Posiadanie zdolności analitycznych oraz umiejętności wyciągania wniosków, a także znajdowania rozwiązań,
  • Zrozumienie potrzeb klientów,
  • Proaktywność,
  • Analityczne myślenie,
  • Umiejętność zapobiegania problemom oraz szybkie ich rozwiązywanie,
  • Pomysłowość,
  • Znajomość aktualnych trendów.

Nasz Klient oferuje:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Szkolenia,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Nie czekaj - kliknij "Aplikuj teraz" lub zadzwoń!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland