Specjalista ds. modernizacji ewidencji gruntów i budynków

MGGP S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie poszukuje Specjalisty ds. modernizacji ewidencji gruntów i budynków

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne kierowanie projektem z zakresu modernizacji gruntów i budynków,
  • Realizacja zakresów zadań zleconych przez Kierownika Projektu w tym kierowanie pracami zespołu realizującego wskazany przez Kierownika Projektu zakres zadań projektowych,
  • Wsparcie zespołu projektowego w codziennej aktywności.

Wymagania:

  • Uprawnienia geodezyjne z zakresu 1 i 2,
  • Wykształcenie: wyższe geodezyjne,
  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii, z naciskiem na obszar ewidencji gruntów i budynków,
  • Bardzo dobra znajomość wymagań stawianych wykonawcom prac związanych z modernizacją gruntów i budynków oraz standardów technicznych dotyczących ewidencji gruntów i budynków oraz nieruchomości,
  • Znajomość oprogramowania EwMapa lub TurboMapa,
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu prac projektowych lub kierowaniu pracami mniejszego zespołu realizującego zadania zlecone przez kierownika projektu.

Wymagania dodatkowe:

  • Ogólna wiedza z zakresu metodyki zarządzania projektami,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą inżynieryjno-konsultingową działającą na rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria