Oferta wyróżniona

Specjalista ds. Modelowania Ryzyka

Warszawa, mazowieckie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • rozwoju i implementacji metodologii kalkulacji odpisów i rezerw wg MSSF9 (z uwzględnieniem wymogów KNF, EBA, etc.)
  • budżetowaniu i analizie poziomu odpisów na ryzyko kredytowe
  • przygotowywaniu raportów i analiz jakości portfela kredytowego
  • projektowaniu i wdrażaniu systemowych rozwiązań w zakresie impairmentu

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, ekonomia lub ekonometria)
  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • cechuje się dużą samodzielnością oraz dbałością o jakość wykonywanej pracy
  • umiejętnie posługuje się językiem SQL, a także swobodnie korzysta z narzędzi pakietu MS Office
  • zna narzędzia statystyczne/ekonometryczne takie jak SAS oraz R, a także potrafi je wykorzystać w praktyce

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach z zakresu ryzyka kredytowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Finanse