Specjalista ds. modelowania ryzyka operacyjnego

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój metodyki pomiaru ryzyka;
  • Tworzenie dokumentacji ze sporządzanych analiz ilościowych;
  • Rozwój i utrzymanie narzędzi i bibliotek programistycznych;
  • Doradztwo dla osób zarządzających ryzykiem.

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w obszarze nauk ilościowych (matematyka, fizyka, ekonometria, analiza danych);
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim – poziom C1;
  • Doświadczenie w analizach statystycznych (wnioskowanie statystyczna, dopasowanie rozkładów, teoria wartości ekstremalnych, statystyka bayesowska, kopuły);
  • Doświadczenie w rozwoju/walidacji modeli ryzyka;
  • Posługiwanie się językiem programowania R lub Python;
  • Doświadczenie w modelowaniu/pomiarze/zarządzaniu ryzykiem operacyjnym;
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie przeprowadzanych analiz;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Wielokierunkowy rozwój;
  • Certyfikaty i transfer wiedzy;
  • Możliwość pracy przy wykorzystaniu najnowszych technologii;
  • Uczestniczenie w międzynarodowych projektach;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl