Specjalista ds. Merchandisingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

• Budowanie jak najlepszej widoczności produktów w podległych sklepach oraz wpływ na ich sprzedaż,
• Budowanie długofalowych relacji z klientami,
• Uczestnictwo we wszelkich spotkaniach służbowych oraz treningach zleconych przez przełożonego,
• Regularne wizyty w wyznaczonych sklepach na podległym terenie, zgodnie z tygodniowym planem,
• Regularne, rzetelne i pełne raportowanie wyników oraz zadań.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
• Zaangażowanie, dokładność,
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy : telefon, laptop, samochód,
• Jasny zakres obowiązków, przejrzystość działania i wymagań,
• Wynagrodzenie podstawowe + premia,
• Gruntowne szkolenia wstępne i cykliczne: z produktów i usług firmy, profesjonalnej obsługi Klienta, sprzedaży i negocjacji, szkolenia motywacyjne przeprowadzane przez profesjonalistów,
• Możliwość rozwoju i awansu.

Numer referencyjny: M/09/2017/PLO
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.