Specjalista ds. Merchandisingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy handlowej posiadającej punkty sprzedaży na terenie całej Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. MerchandisinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kreowanie i wdrażanie wytycznych w zakresie optymalnej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • monitorowanie asortymentu produktów i doskonalenie ich prezentacji
  • wprowadzanie zasad merchandisingu, przygotowywanie planogramów, aranżacja przestrzeni sklepu oraz specjalnej prezentacji produktów
  • bieżące monitorowanie trendów rynkowych
  • aktywny udział w otwarciach nowych punktów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu merchandisingu
  • znajomości programów do przygotowywania i zarządzania planogramami
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość AutoCad oraz SpaceMan

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • udział w innowacyjnych projektach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.