Specjalista ds. mediów społecznościowych

Netstel Software Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Tworzymy pełen energii i pasji zespół młodych ludzi w ciągle rozwijającej się firmie, któremu zależy na tym, by – z jednej strony – zaznaczyć swoją obecność na rynku, z drugiej zaś – nie porzucić ambicji samodoskonalenia się.

W chwili obecnej do siedziby naszej firmy w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. mediów społecznościowych

Do obowiązków specjalisty ds. mediów społecznościowych będzie należało:

- Współtworzenie i realizowanie strategii social media dla wszystkich projektów firmy poprzez inicjowanie i wdrażanie nowych działań;

- Pisanie, redagowanie i planowanie contentu do mediów społecznościowych;

- Badanie efektywności działań, sporządzanie planów i raportów z przeprowadzonych działań;

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji marketingu zintegrowanego/portalu internetowym;

- Praktyczne doświadczenie w planowaniu i realizacji działań z zakresu social media poparte widocznymi sukcesami/referencjami;

- Doskonała znajomość portali społecznościowych i sposobów komunikacji z użytkownikami oraz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami internetowymi;

- Szeroko pojęta znajomość rynku internetowego oraz narzędzi marketingowych;

Jeżeli masz twórcze podejście do pracy, jesteś wytrwały w dążeniu do celu, masz zdolności analityczne i pomysł na pozycjonowanie stron - ta praca jest dla Ciebie!

Prezentacja firmy

Działalność firmy koncentruje się wokół tworzenia i rozwijania własnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media