Specjalista ds. marketingu

Józef Kufel nieruchomości

Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Czy lubisz pomagać ludziom i zmieniać ich życie na lepsze?

Czy lubisz wyzwania?

Jeżeli tak, to chcę się z Tobą spotkać.

Szukam osoby, która pomoże mi rozwinąć markę firmy „Józef Kufel Nieruchomości” oraz zapewni bieżącą obsługę Klientów naszego biura.

Szukam osoby która:

• dobrze zna świat online i narzędzia marketingu internetowego

• chce być samodzielna i jest nastawiona na rezultaty

• ma doświadczenie w pracy

• potrafi samodzielnie wyznaczać sobie zadania i pilnować ich realizacji

• wierzy w siebie i w to co robi

• potrafi słuchać, co ma do powiedzenia Klient

• do wszystkich wyzwań podchodzi z optymizmem

• jest uczciwa i lojalna względem współpracowników oraz Klientów

• jest pracowita i wytrwała w dążeniu do celu

• chce się rozwijać i ciągle doskonalić swoje kwalifikacje

• ma poczucie humoru i łatwo nawiązuje kontakty

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

• bieżąca obsługa Klientów naszego biura,

• wspieranie pracy agentów nieruchomości i panowanie nad terminami

• gromadzenie i prowadzenie dokumentacji związanej z pracą biura

• współredagowanie i prowadzenie bloga o rynku nieruchomości

• publikowanie wpisów w mediach społecznościowych

• prowadzenie listy adresowej

• współpraca z podmiotami, którym zlecamy działania marketingowe

• wspieranie agentów przy publikacji ofert i monitorowanie skuteczności reklamy

• nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji z klientami zainteresowanymi sprzedażą i zakupem nieruchomości

Wymagania

• biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych

• biegła znajomość narzędzi marketingu online

• wykształcenie minimum średnie

• gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji

• pracowitość i punktualność

• podstawowa wiedza o rynku nieruchomości

Prezentacja firmy

Firma Józef Kufel Nieruchomości dba o dobre relacje z Klientami oraz wza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media