SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Liadur Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

w

Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (nie musi być potwierdzona żadnym certyfikatem, wystarczy sprawdzenie podczas rozmowy)
  • Wykształcenie wyższe
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres zadań:

Wykonywanie usług marketingowych polegających na promowaniu nieruchomości inwestycyjnych i zabytkowych, w tym szczególności:

  • przygotowywanie koncepcji i treści materiałów promocyjnych i informacyjnych (ulotek, banerów, katalogów) oraz zamawianie ich
  • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych, akcji promocyjnych i eventów,
  • współpraca z mediami w ramach publikowania artykułów promujących nieruchomości inwestycyjne i zabytkowe,
  • reprezentowanie Instytucji podczas akcji marketingowych na targach, konferencjach, festiwalach, dożynkach itp.
  • pomoc przy przygotowywaniu sprawozdań i fotorelacji z przeprowadzonych akcji marketingowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej jednostce państwowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na umowie zlecenie

Poszukujemy osoby studiującej.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Inne