Specjalista ds. marketingu

PPHU karten

Wasilków, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z branży dekoracji okiennych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wasilków k. Białegostoku

Zadania:

  • badanie oraz analiza nowych rynków, analiza konkurencji;
  • opracowanie i realizacja strategii promocji produktów firmy;
  • budowanie wizerunku firmy w mediach branżowych i społecznościowych, efektywna współpraca z innymi działami firmy w tym zakresie;
  • śledzenie nowych trendów, możliwości i planowania działań w dziedzinie promocji;
  • organizacja udziału w targach, konferencjach;
  • opracowywanie i przygotowywanie materiałów promocyjnych;
  • zarządzanie stroną internetową oraz bieżąca aktualizacja treści;
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz grafikami;
  • przygotowywanie planów i raportów z zakresu wykonywanych obowiązków;
  • raportowanie skuteczności przeprowadzonych działań.

Oferujemy:

  • pracę w czołowej firmie w branży;
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego;
  • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu (min. 2 lata);
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne i interpersonalne;
  • wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista;
  • zaangażowanie, kreatywność, elastyczność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • mile widziana znajomość programów graficznych;
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna z branży dekoracji okiennych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo