Specjalista ds. marketingu

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Leki.pl to najszybciej rosnący portal farmaceutyczny w polskim internecie. W związku z rozwojem zespołu poszukujemy farmaceuty na stanowisko:

Jakich umiejętności i predyspozycji poszukujemy u Kandydatów?

  • doświadczenia w obszarze marketingu internetowego,

  • dobrej znajomości takich narzędzi jak: Creator Studio, Meta Business Suite, Google Analytics,

  • doświadczenia w tworzeniu treści marketingowych, kreatywności i tzw. “lekkiego pióra”,

  • znajomości zasad poprawnej polszczyzny i interpunkcji, wysokiego poczucia estetyki,

  • dokładności oraz doskonałej organizacji czasu, rzetelności oraz zaangażowania.

Dobrze będzie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter),

  • znasz takie narzędzia jak: Salesmanago czy Google AdWords,

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem, chcesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu marketingu internetowego oraz mediów społecznościowych,

  • lubisz pracować w grupie i dobrze się komunikujesz.

Jakie będą Twoje zadania?

  • współtworzenie i realizacja strategii promocji marek własnych,

  • tworzenie briefów, harmonogramów i planów komunikacji,

  • tworzenie i publikowanie treści w kanałach social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter),

  • tworzenie grafik na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych i nie tylko,

  • opracowywanie statystyk na potrzeby analiz,

  • tworzenie prezentacji i podsumowań, szukanie inspiracji i ciekawych rozwiązań z obszaru marketingu internetowego.

Co możemy Ci zaproponować?

  • dostęp do szkoleń z zakresu marketingu i mediów społecznościowych,

  • współtworzenie najszybciej rozwijającego się portalu farmaceutycznego

  • pracę w fajnym, kreatywnym i wspierającym zespole, pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o wybraną formę zatrudnienia (UZ, UoP, B2B).

Chętnych kandydatów zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy na tej stronie ->

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.