Specjalista ds. Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - plasującej się na czele rankingów branżowych kancelarii prawnej w tym momencie prowadzimy poszukiwania na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Informacje o kliencie

Ze względu na wyspecjalizowany zespół składający się z radców prawnych, adwokatów oraz doradców podatkowych nasz klient jest w stanie zapewnić najwyższy standard świadczonych usług z wielu gałęzi prawa. To wszystko pozwala mu plasować się na czołowych miejscach w ogólnopolskich rankingach wśród kancelarii prawniczych.

Opis stanowiska

* aktywny udział w budowie i zarządzaniu strategią marketingową kancelarii;
* kreowanie pozytywnego wizerunku wśród klientów oraz partnerów biznesowych kancelarii;
* tworzenie polityki informacyjnej, bieżąca współpraca z mediami, oraz obsługa portali społecznościowych;
* przygotowanie materiałów komunikacji marketingowej;
* wsparcie przy organizacji eventów branżowych, konferencji oraz szkoleń;
* monitoring skuteczności realizowanych działań marketingowych;
* współpraca z firmami zewnętrznymi takimi jak agencje reklamowe czy drukarnie.

Profil kandydata

* co najmniej 3-letniego doświadczenia z pracy na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej;
* wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: marketing, PR);
* bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz programów graficznych;
* praktycznej znajomości technik i zagadnień marketingowych;
* kreatywności, zdolności planowania i organizacji pracy własnej, a także doskonałych umiejętności komunikacyjnych;
* poczucia estetyki oraz „lekkiego pióra" w pisaniu i redagowaniu tekstów;
* dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).

Oferujemy

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
* nastawienie na długofalową współpracę;
* interesującą pracę pełną ciekawych zadań i wyzwań;
* możliwość realizacji swoich autorskich pomysłów;
* bogate możliwości rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności;
* bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
* dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page