Specjalista ds. Marketingu

P.H. TOMI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja, wsparcie i nadzór działu zajmującego się wprowadzaniem nowych marek do sklepu internetowego. Redakcja treści, aktualizacja zdjęć i grafik.

• Planowanie strategii marketingowej i działań reklamowych sklepu stacjonarnego i internetowego

• Monitorowanie działań konkurencji oraz wyników podejmowanych działań własnych

• Tworzenie materiałów reklamowych do druku i na potrzeby sklepu internetowego

• Prowadzenie kanałów Social Media

• Tworzenie, wysyłka i analiza newsletterów

• Współpraca z działami marketingu naszych dostawców

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie internetowym min. 3 lata

• Praktyczna umiejętność tworzenia grafik i reklam w programie Photoshop

• Bardzo dobra znajomość Excel

• Zdolność pisania i redagowania krótkich tekstów

• Kreatywność i zaangażowanie w projekt

• Umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu

• Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w rodzinnej firmie, w dobrej atmosferze i młodym zespole

• Rozwijanie praktycznej wiedzy i umiejętności w oparciu o najnowsze trendy w e-commerce

• Stabilną pracę na umowę o pracę po okresie próbnym

• Pracę w komfortowym biurze - Warszawa Targówek

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży art. dziecięcych od 1990 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 200PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja