Specjalista ds. Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu dla naszego klienta firmy dostarczającej istotnych wiadomości, badań i danych analitycznych oraz innych informacji dla ponad 125 rynków.

Informacje o kliencie

Firma posiadająca unikalny model, który opiera się na lokalnej wiedzy i relacjach, procesie zapewnienia jakości oraz wdrażaniu wiodącej technologii w celu dostarczania informacji tam, gdzie klienci tego potrzebują.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wdrażanie i mierzenie sukcesu programu marketingowego mającego na celu zwiększenie pozycji marki na rynkach finansowych, korporacyjnych i akademickich,
  • Proaktywne identyfikowanie możliwości marketingowych / sprzedażowych w przełożeniu na działania podnoszące świadomość marki na terenie Polski i Europy Środkowo- Wschodniej,
  • Koordynowanie eventów online i offline w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Tworzenie raportów i analiz konkurencji w Polsce,
  • Zarządzanie materiałami POS.

Profil kandydata

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wykonywania działań marketingowych na rynku B2B,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży informacji biznesowej,
  • Doświadczenie w zakresie SEO i generowania płatnych lead'ów,
  • Umiejętności kreatywne, analityczne i komunikacyjne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontami w mediach społecznościowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.
  • Doskonałe środowisko pracy w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z wieloma profesjonalistami w firmie.
  • Kultura organizacyjna firmy oparta na zasadach work-life balance.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page