Specjalista ds. Marketingu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, sieci handlowej z branży elektroniki użytkowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. MarketinguMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • planowanie ogólnopolskich kampanii marketingowych
  • współpraca z partnerami handlowymi firmy przy realizacji działań promocyjno-reklamowych
  • współpraca z działem handlowym frimy przy realizacji działań marketingowych
  • współpravca z mediami oraz tworzenie i wdrażanie media planów
  • monitorowanie i raportowanie działań promocyjno-reklamowych

Wymagania:

  • doświadczenie w lanowaniu i prowadzeniu projektów marketingowych oraz planowaniu mediów, mile widziane doświadczenie w domu mediowym
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji
  • begła znajomość obsługi komputera (Excel oraz PowerPoint)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • dobra organizacja pracy, samodzialeność, kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • udział w ciekawych projektach
  • ciągły rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.