Specjalista ds. Marketingu

ESTYL.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów, ciała i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Rybie-Raszyn
Liczba wakatów: 2

Oferujemy:
- Pracę w doświadczonym i zgranym zespole, który z chęcią dzieli się wiedzą,
- Pracę w kulturze Agile oraz unikalną metodę podejmowania decyzji projektowych (EVO Toma Gilba),
- Pracę w oparciu o sprawdzone frameworki marketingowe i analityczne,
- Możliwość pracy zdalnej w określonym wymiarze,
- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym,
- Możliwość rozwoju - firma jest w fazie dynamicznego rozwoju, otwieramy drogi na poszerzanie wiedzy,
- Możliwość zakupu produktów w bardzo przystępnych cenach,
- Uzupełnienie poziomu energii za pomocą aromatycznej kawy i świeżych owoców,
- Udział w imprezach integracyjnych,
- Wynagrodzenie w przedziale 3000-4000PLN

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
- Udział w tworzeniu kampanii reklamowych
- Prowadzenie projektów specjalnych realizowanych w obszarze content i performance marketingu,
- Koordynowanie zespołu realizującego kampanię,
- Realizowanie zadań operacyjnych w ramach prowadzonych kampanii,
- Raportowanie skuteczności prowadzonych projektów,
- Udział w analizie prowadzonych projektów,

Wymagania

Oczekujemy:
- Umiejętność pracy zespołowej,
- Głód wiedzy,
- Dobra organizacja pracy,
- Samodzielność i proaktywność,
- Zdolność myślenia analitycznego - wyciąganie wniosków i proponowanie nowych rozwiązań,
- Minimum 6mcy doświadczenia w koordynowaniu projektów marketingowych w kanale online,
- Umiejętność egzekwowania od innych realizacji zadań i dobra organizacja pracy,

Mile widziane:
- Znajomość GTM, Google Analytics i narzędzia do zarządzania projektami,
- Lekkie pióro,
- Umiejętność praktycznego MS Excel,
- Wiedza z zakresu zwinnego zarządzania projektami.

Prezentacja firmy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetykó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo