Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w zakresie realizacji projektów marketingowych – reklama tradycyjna
  • Koordynacja działań w zakresie akcji profilaktycznych w Punktach Pobrań
  • Koordynacja działań firmy w zakresie konferencji naukowych
  • Prowadzenie oraz aktualizacja strony internetowej Konferencje ALAB
  • Techniczne przygotowanie webinarów
  • Współpraca z agencjami graficznymi, drukarniami oraz innymi dostawcami w zakresie materiałów drukowanych, odpowiedzialność za ich dystrybucję oraz uzupełnianie stanów.
  • Opisywanie faktur Działu Marketingu oraz monitorowanie płatności
  • Współpraca z Przedstawicielami Medycznymi, Kierownikami Produktu oraz Koordynatorami w zakresie prowadzonych działań

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Wyczucie stylu, umiejętność przygotowania grafik w prostych programach graficznych
  • Znajomość kanałów Social Media i nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Lekkie pióro i zdolność do przekonującego „sprzedawania” własnych pomysłów
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, motywacja
  • Pasja do marketingu i gotowość do sprawdzania skuteczności własnych pomysłów
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowości wykonywanych obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej; doświadczenie w firmie o rozproszonej strukturze

W zamian za pracę i zaangażowanie oferujmy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje dotychczasowej umiejętności
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach
  • Kartę Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.