PM Sport P.Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
PM Sport P.Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j. PM Sport P.Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j. PM Sport P.Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j. PM Sport P.Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j. PM Sport P.Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
Istniejący od 1995r. PM Sport jest obecnie synonimem sportów zimowych, a przede wszystkim marki Rossignol, której jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

W chwili obecnej firma Pm Sport koncentruje swoją działalność na dystrybucji w Polsce marek z Rossignol Group (Rossignol, Dynastar, Lange, Look, Kerma) oraz Peak Performance, POC, Julbo, Rip Curl, NorthWave, Sail Racing.

Pm Sport posiada 12 stacjonarnych sklepów w takich miastach jak Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław i Zakopane oraz 2 sklepy internetowe www.adventuresports.pl oraz www.pmproshop.pl

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres Obowiązków:

  • obsługa i prowadzenie social mediów,
  • aktualizowanie i redagowanie treści na stronie internetowej,
  • tłumaczenia produktowe,
  • reprezentowanie firmy w eventach, zawodach, festiwalach branżowych,
  • przygotowywanie udziału w targach branżowych,
  • współpraca z drukarniami w zakresie produkcji materiałów do sklepów,
  • obsługa sesji zdjęciowych,
  • współpraca z reklamodawcami oraz mediami,
  • odpowiedzialność za visual merchandising showroomu,
  • współpraca ze sportowcami wspieranymi przez firmę PM Sport,
  • współpraca przy opracowywaniu materiałów PR,
  • współpraca z operatorami turystycznymi / partnerami oraz dostawcami firmy PM Sport,
  • współpraca z markami firmy PM Sport w zakresie ich strategii marketingowej,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów w powerpoint,
  • współpraca z dealerami firmy PM Sport w zakresie komunikacji poszczególnych marek w ich punktach sprzedaży,

Wymagania:

  • 3- letnie doświadczenie w branży handlowej,
  • wyższe wykształcenie,
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • kreatywność, nieszablonowość, oryginalne pomysły na komunikację marketingową i kampanie reklamowe,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office(Word, Excel, PowerPoint),
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość, dynamiczność w działaniu,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.