Specjalista ds. marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji działającej w modelu B2B oraz B2C, poszukujemy kreatywnego i samodzielnego specjalisty ds. marketingu. Wybrana osoba odpowiadać będzie za działania digitalowe oraz działania promocyjne off-line.

Informacje o kliencie

Nasz klient to firma oferująca najwyższej jakości usługi, laureat wielu europejskich nagród za najlepsze rozwiązania i produkty. Firma stawia na wysoką jakość obsługi klienta. pracując na bardzo wysokich standardach. Co więcej, firma jest odpowiedzialna społecznie, angażując się w projekty związane z ochroną środowiska.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w procesie definicji produktów oferowanych w każdej z lokalizacji, kreowanie i realizacja działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności produktów
  • Wsparcie w tworzeniu strategii cenowej
  • Zarządzanie działaniami promocyjnymi on-line oraz off-line
  • Utrzymywanie i rozwój serwisów internetowych w celu zwiększenia konwersji i ruchu na stronach internetowych
  • Optymalizacja stron internetowych, wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Wspieranie działań z zakresu SEO/SEM oraz e-mail marketing
  • Praca przy programie lojalnościowym
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy agencji reklamowych, interaktywnych i innych firm zewnętrznych
  • Monitorowanie działań konkurencji na rynku polskim i rynkach lokalnych
  • Ścisła współpraca z globalnymi strukturami firmy

Profil kandydata

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Duża samodzielność i chęć uczenia się
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Mile widziane doświadczenie w e-mail marketingu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom
  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Międzynarodowe projekty
  • Przyjazne środowisko pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page