Specjalista ds. Marketingu

Polargos Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Informacja o Pracodawcy:

Firma z branży technicznej posiadająca duży zakład produkcyjny na Mazowszu. Lider w swojej kategorii produktowej.

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie materiałów marketingowych w wielu językach (we współpracy z agencjami)
  • Organizacja targów, szkoleń, konkursów
  • Współpraca przy administracji stroną internetową firmy
  • Współtworzenie strategii marketingowej firmy
  • Udział w planowaniu i przygotowywaniu budżetu marketingowego
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Marketing wewnętrzny
  • Bieżące wsparcie w zakresie działań sprzedażowych, badania rynku i monitoringu konkurencji
  • Współtworzenie instrukcji, filmów instruktażowych, koncepcji opakowań produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 2-3 letnie doświadczenie w marketingu produktowym / brandowym
  • Zdolności techniczne, analityczne, matematyczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Kreatywność, dokładność oraz umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji
  • Doświadczenie we współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów
  • Znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość podstaw SEO/SEM oraz HTML/CSS
  • Mile widziana znajomość rynku DIY
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.