Specjalista ds Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu i organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kreację wizerunku Kliniki w mediach społecznościowych oraz koordynację współpracy z zewnętrznymi partnerami marketingowymi.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana w branży i środowisku gwiazd ekranu Klinika medycyny estetycznej. Eksperci tworzący ten niezwykły zespół są prekursorami w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji. Proponowane przez nich autorskie programy są opracowane przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia i usług medycznych na najwyższym, światowym poziomie. Dzięki wykorzystaniu efektu synergii są unikalnym połączeniem najbardziej efektywnych zabiegów i stanowią gwarancję najlepszych rezultatów.

Opis stanowiska

* Koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami marketingowymi
* Kreacja i prowadzenie wszelkich działań, które wpływają na obecność i prestiż kliniki w mediach społecznościowych
* Budowanie interakcji z innymi użytkownikami social media, umiejętność moderowania dyskusji
* Redagowanie wpisów w social media oraz materiałów reklamowych i promocyjnych (artykuły, blog, przygotowywanie wstępnej wersji ulotek, reklam itp.)
* Przygotowanie i organizacja eventów promujących z naciskiem na właściwe pozycjonowanie brandu
* Monitorowanie, analiza i optymalizacja efektów prowadzonych działań, wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych strategii
* Stały monitoring i analiza konkurencji

Profil kandydata

* Doświadczenie w branży kosmetycznej, medycznej lub farmaceutycznej i zrozumienie branży i jej specyfiki - warunek konieczny
* Umiejetność korzystania i moderowania działań w social media (blog na stronie, FB, IG, YT, LI i inne media)
* Umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów
* Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (w tym znajomość języka branżowego)
* Wysoki poziom zaangażowania, inicjatywa i kreatywność, zmysł estetyczny
* Zdolności organizacyjne, operatywność, energia i dynamizm w działaniu
* Wysoki poziom kultury osobistej i orientacja na klienta premium
* Umiejętności fotograficzne (reportaż) będą dodatkowym atutem

Oferujemy

* Pracę w znanej, prestiżowej klinice o ugruntowanej pozycji na rynku
* Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
* Przyjazną atmosferę
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Niezbędne narzędzia pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page