Opis stanowiska pracy

Jako grupa 3 firm z branży Informatycznej, Księgowej i Prawniczej poszukujemy do swojego prężnie rozwijającego się zespołu specjalistę / specjalistkę ds. marketingu.

Jeżeli szukasz wyzwań i rozwoju, bo w dotychczasowej pracy tego nie masz to zapraszamy do kontaktu.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kampanii marketingowych w social mediach i nie tylko
  • Tworzenie kampanii mailingowych
  • Prowadzenie portali społecznościowych
  • Analiza ruchu na stronach
  • Bieżąca analiza rynku i trendów w e-commerce
  • Tworzenie opraw graficznych pod działania marketingowe
  • Przygotowywane materiałów reklamowych
  • Pisanie tekstów materiałowych i handlowych

Oferujemy:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  •  Ciekawą, samodzielną, pełną wyzwań pracę
  •  Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie

Wymagania

  •  Znajomość rynku reklamy internetowej oraz branży e-commerce
  • Znajomość obsługi platformy CMS oraz znajomość HTML
  • Znajomość zagadnień SEO wraz z trendami rozwoju branży i Internetu, w szczególności pozycjonowania stron
  • Umiejętność prowadzenia i optymalizowania efektywności kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords, Google Analytics
  • Praktyczne doświadczenie w optymalizacji serwisów pod kątem SEO
  • Znajomość technik pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mile widziane przesłanie portfolio zrealizowanych projektów (w postaci linku / adresu www).

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym w Warszawie oferującym komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce