Email Marketing Specialist

Efirst Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

eFirst Asia, lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej, poszukuje specjalistów z zakresu Mailingu do pracy stacjonarnej w Warszawie, dla marek w Indonezji, Tajlandii i Wietnamie.

Miejsce pracy: Warszawa, siedziba firmy.
Godziny pracy: pełen etat, elastyczne.

Zakres obowiązków:

  • strategiczne planowanie i realizacja kampanii mailingowych,
  • analiza i monitorowanie efektywności kampanii,
  • znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce,
  • realizacja celów w oparciu o budżet,
  • optymalizacja prowadzonych działań promocyjnych,
  • śledzenie konwersji, wyciąganie wniosków, testowanie różnych kreacji i sposobów dotarcia do klientów,
  • przygotowanie analiz i raportowanie wyników podejmowanych działań, regularna ewaluacja KPI.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii mailingowych poparte konkretnymi sukcesami,
  • analityczne myślenie i samodzielne poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • biegłe korzystanie z narzędzi wspierających mailing,
  • wiedza, czym jest KPI, RTB, GDN, GMC, GTM oraz CPM, CPC, CPL, CPS, ROI i znajomość zależności między nimi,
  • systematyczność i skrupulatność,
  • Excel w małym palcu,
  • język angielski w stopniu pozwalającym na korzystanie z anglojęzycznego oprogramowania i stron specjalistycznych oraz porozumiewanie się z innymi członkami zespołu.

Oferujemy:

  • ekscytującą i rozwijającą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej,
  • dużo samodzielności i zaufania,
  • faktyczną szansę na rozwój w wielu obszarach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami.

Jesteś gotowy na pracę w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym zespole specjalistów z całego świata? Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

eFirst Asia, lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej, poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta