Specjalista ds. marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• pozycjonowanie marki na rynku polskim i lokalnym warszawskim,
• tworzenie i aktualizowanie treści internetowych ( m.in. Facebook, Twitter, strona internetowa firmy),
• tworzenie materiałów i ofert wspierających dział sprzedaży,
• organizowanie eventów, spotkań, dni otwartych,
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w ramach działań PR,
• bieżąca współpraca z klientami firmy,

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe - marketing lub pokrewne,
• minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego w stopniu B2,
• kreatywność, szukanie rozwiązań w różnych sytuacjach i otwartość na różnorodne zadania,
• duża samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja,
• zainteresowanie obszarem motoryzacji będzie atutem,

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat,
• pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze,
• możliwość rozwoju i zdobycia interesujących doświadczeń,
• duża samodzielność działania i odpowiedzialność za podejmowane aktywności,
• dodatkowe benefity: karta sportowa, bony świąteczne,
• lokalizacja firmy- Warszawa Bielany

Numer referencyjny: SDM/WA2/04/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.