Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • budowa wizerunku i strategii podległej marki,
  • planowanie, realizacja i koordynacja działań marketingowych w kanale nowoczesnym wspierających sprzedaż,
  • nadzór nad treścią i kształtem strony internetowej firmy, FB, instagrama,
  • obsługa programów konkursowych,
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych,
  • prezentacja oferty spółki na eventach, imprezach targowych etc.,
  • ustalanie celów promocyjnych – inicjowanie i wybór odpowiednich narzędzi promocyjnych i reklamowych,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, najchętniej w obszarach: marketing, zarządzanie lub ekonomia,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi programów graficznych,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu nowoczesnych form komunikacji marketingowej
  • praktyka w kreowaniu i realizacji strategii marketingowych,
  • umiejętność koordynacji działań agencji zewnętrznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • kreatywność i dynamizm.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość tworzenia całościowej strategii znanej i cenionej marki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dla naszego Klienta, intensywnie rozwijającej się marki spożywczej, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.