SPECJALISTA DS. MARKETINGU

PROFIT HR

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Obecnie poszukujemy dla dużej spółki z branży produkcyjnej w obszarze FMCG, kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: SM/D/ST

Główne obowiązki:
◾Prowadzenie kampanii reklamowych/promocyjnych produktów,
◾Wprowadzanie i promowanie nowych produktów na rynek polski
◾Zarządzanie polityką cenową
◾Doradztwo i szkolenia produktowe
◾Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji (współpraca z działem handlowym)
◾Kreacja materiałów promocyjnych, katalogów, informacji prasowych, targów, itp.
◾Koordynacja i przygotowywanie projektów promocyjnych, eventów, degustacji
◾Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnych produktów i usług
◾Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych, akcji promocyjnych,
◾Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy, przede wszystkim z wsparcie działu handlowego oraz z firmami jak agencje reklamowe, PR, itp. i firmami współpracującymi.

Wymagania

Wymagania

◾wykształcenie z zakresu marketingu
◾min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w tym min. 1 lata na podobnym stanowisko w dziale marketingu lub wsparcia sprzedaży,
◾bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
◾znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
◾kreatywność, komunikatywność i zorientowanie na cel
◾samodzielność, stanowczość i konsekwencja w działaniu
◾dokładność i terminowość
◾umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
◾wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
◾stabilne, długoterminowe zatrudnienie
◾przyjazną, pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisko
◾możliwości rozwoju zawodowego w strukturach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i niemieckim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROFIT HR z siedzibą w Katowicachzgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROFIT HRz siedzibą w Katowicach przy ul. Kłodnickiej 20a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Permanent Placement ● Executive Search ●Trainings & Workshops ● Personal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji