SPECJALISTA DS. MARKETINGU

ELKABEL Szczygielski Sp. j.

Lublin, lubelskie

Od: ELKABEL Szczygielski Sp. j.
Miejsce pracy: Lublin

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe. Realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej naszym klientom oferujemy jakość w dobrej cenie. Naszą siłą są ludzie! Obecnie wraz z rozwojem firmy do naszej Centrali w Lublinie poszukujemy kandydata na stanowisko:

(miejsce pracy: Lublin)

Najważniejsze zadania:

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej Spółki
  • budowanie marki i wizerunku firmy
  • planowanie, wdrażanie oraz kontrola i raportowanie efektów działań marketingowych
  • monitoring i analiza zachowań rynkowych konkurencji oraz wyników promocji
  • utrzymywanie i stały rozwój relacji z partnerami Spółki
  • planowanie, tworzenie i realizacja kampanii promocyjnych oraz marketingowych (e mail, AdWords, Social Media)
  • wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego do promocji firmy i oferowanych produktów
  • opracowywanie i wdrażanie planu wsparcia sprzedaży oraz współudział we wdrażaniu nowych produktów
  • wyszukiwanie nowych kanałów dystrybucji w klasycznym modelu sprzedaży oraz e-commerce
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych i marketingowych (biuletyny, ulotki reklamowe)
  • zarządzanie stroną www Spółki
  • analiza trendów rynkowych i zachowań klientów
  • monitoring mediów oraz śledzenie najnowszych trendów w mediach społecznościowych
  • organizacja imprez firmowych i spotkań z klientami
  • przygotowywanie analiz, raportów, zestawień (np. konkurencji, cenowych, produktowych itp.)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu w tym praktyczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań marketingowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu marketingu bezpośredniego, internetowego i Social Media
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, praca ukierunkowana na realizację postawionych celów
  • kreatywne, logiczne myślenie oraz umiejętność szybkiego wyszukiwania rozwiązań również niestandardowych
  • zdolności negocjacyjne i analityczne
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole
  • wyczucie estetyki
  • umiejętność pisania tekstów marketingowych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wiedza z zakresu e-marketingu i reklamy internetowej będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane będzie dodatkowe wykształcenie lub praktyczna wiedza techniczna (ze względu na techniczny charakter firmy i produktów)

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia trudności realizowanych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej organizacji
  • kreatywne i samodzielne stanowisko
  • dodatkowe benefity (program Multisport, korzystne warunki ubezpieczenia oraz opieki medycznej)