Specjalista ds. marketingu

Agencja Reklamowa Brandbay.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś fanem bądź fanką marketingu, reklam, social mediów czy wszelkich innych działań mających wpływ na budowanie wizerunku firm i zwiększanie ich sprzedaży?

Jeśli rzeczywiście tak jest chcemy Cię zatrudnić!

Twój cel – tworzyć takie strategie, reklamy, aby co tydzień nasi Klienci byli mile zaskakiwani CTR, CPC czy CPM, a Twoje dzieła wzbudzały w nich chęć współpracy z własną firmą.

Pracując z nami poznasz nowe dziedziny i możliwości, a przede wszystkim będziesz robić to co lubisz :)

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- prywatną opiekę medyczną,
- przyjazną atmosferę,
- atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do wniesionego zaangażowania w rozwój firmy,
- pracę z nowymi technologiami,
- możliwość własnego rozwoju i poznawania nowych ludzi.

Pracujemy wspólnie w przyjacielskiej atmosferze, tak aby każdy tutaj dobrze się czuł i był z nami jak najdłużej.

Wymagania

Szukamy osób posiadających bogate doświadczenie w marketingu minimum w jednej z poniższych dziedzin:

- budowanie wizerunku marki,
- prowadzenie adwords (sem),
- social media (prowadzenie fanpage, instagram itp),
- pozycjonowanie stron (seo),
- PR
- mailing.

Mile widziana umiejętność obróbki grafiki oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Brandbay to agencją reklamową 360°. Posiadamy biura w miastach takich ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo