Specjalista ds. Marketingu

Igloopol

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

planowanie i prowadzenie działań marketingowych firmy;
zarządzanie danymi marketingowymi;
sporządzanie planów marketingowych;
kreowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów marketingowych;
przygotowywanie budżetu marketingowego;
tworzenie opakowań, materiałów promocyjnych i reklamowych.

Wymagania:
Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Wykształcenie wyższe kierunkowe;
Bardzo dobra znajomość MS Office;
Doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii marketingowych oraz badaniu ich skuteczności:
Znajomość kanałów Social Media;
Umiejętność nadzorowania wieloma projektami jednocześnie;
Mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie z branży FMCG.

Oferujemy:
zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie;
wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;
narzędzia pracy – samochód, tablet, telefon służbowy;
ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Prezentacja firmy

IGLOOPOL to producent lodów, mrożonych warzy i owoców, deserów i garmaże... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce