IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania / obowiązki:

  • Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowych, w szczególności digital marketingu
  • Tworzenie złożonych kampanii mailingowych
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Tworzenie treści do publikacji w sieci
  • Przygotowanie i kontrola realizacji budżetu marketingowego

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii digitalowych - mile widziane
  • Znajomość narzędzi marketingowych (GoogleAds, Google Analitics, Menager Reklam FB lub inne)
  • Dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i inne)
  • Znajomość programów graficznych oraz programów do edycji filmów wideo - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elsatyczność i terminowość

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Regularne premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Paczki na święta
  • Dofinansowanie do wakacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.