Specjalista ds. marketingu

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera na rynku nowoczesnych technologii medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketinguMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • promowanie marki firmy i usług znajdujących się w ofercie firmy
  • analizowanie prowadzonych działań marketingowych
  • dobór właściwych narzędzi i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność firmy
  • planowanie budżetu przeznaczonego na działania marketingowe
  • współpraca z pismami i portalami branżowymi
  • prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego, w tym zarządzanie stroną internetową, realizowanie kampanii w mediach społecznościowych oraz organizowanie kampanii mailingowych
  • przygotowywanie materiałów marketingowych firmy
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych form reklamy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z promocją i marketingiem usług
  • biegłość w pisaniu tekstów marketingowych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • kreatywność, komunikatywność
  • inicjatywa w podejmowaniu działań
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stanowisko dające możliwość kreowania i wpływania na obszar marketingu w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.