Specjalista ds. marketingu

Gi Group Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelenia Góra

ZADANIA:

  • projektowanie i przygotowanie materiałów reklamowych do druku (katalogi, ulotki, billboardy)
  • projektowanie dekoracji
  • copywriting
  • obróbka graficzna - retusz zdjęć produktowych
  • przygotowanie materiałów z zakresu merchandisingu
  • organizacja eventów medialnych, targów, konferencji
  • administrowanie treścią strony internetowej oraz kanałów social media firmy w zakresie produktowym i marketingowym
  • współpraca z agencjami kreatywnymi

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu Adobe (Ps, Ai, Id)
  • znajomość zasad DTP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • kreatywność
  • umiejętność obsługi CMS
  • znajomość branży płytek ceramicznych lub branży pokrewnej będzie dodatkowym atutem

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.