Opis stanowiska pracy

• tworzenie, koordynacja i analiza kampanii marketingowych
• prowadzenie profili Social Mediowych – planowanie, pisanie i publikowanie treści
• prowadzenie kampanii outdoorowych
• prowadzenie negocjacji z Dostawcami i Partnerami w zakresie współpracy marketingowej
• współpraca z mediami
• pisanie i redagowanie treści marketingowych
• czynny udział w planowaniu długo i krótko okresowych działań marketingowych
• monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
• organizowanie eventów
• wsparcie marketingowe restauracji, strefy sportu, SPA i saunarium
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe - najlepiej z zakresu Marketingu
• minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• minimum podstawowa wiedza z zakresu komunikacji marketingowej B2C
• kreatywność
• lekkie pióro i bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność pracy pod presją czasu
• znajomość pakietu MS Office
• energia, konsekwencja w działaniu i przywiązywanie wagi do szczegółów

Prezentacja firmy

Chochołowskie Termy Sp. z o.o. to największy obiekt termalny i sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa