Hotel słoneczny Młyn
HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa.

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K.**** od 4 lat najlepszy hotel w Bydgoszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

ZADANIA:

  • Realizacja projektów w segmencie współpracy korporacyjnej.
  • Współpraca z segmentem Klientów B2B.
  • Tworzenie i wdrażanie planów marketingowych.
  • Monitoring mediów.
  • Współpraca z mediami.
  • Przygotowywanie i redagowanie tekstów marketingowych.
  • Udział w organizacji eventów , konferencji.
  • Pozyskiwanie Klientów B2B, B2C.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku dla klienta z segmentu B2B.
  • Praktyczna znajomość mediów i social media.
  • Umiejętność strategicznego myślenia i weryfikowania informacji.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Kreatywność i duża samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy i doskonała znajomość pakietu MS Office.
  • Pozytywne nastawienie.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wymóg konieczny.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Rozwój kompetencji.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.