Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta pilnie zatrudnimy osobę na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Mile widziane:

- doświadczenie w sprzedaży internetowej

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pracy z klientami

- doświadczenie w reklamie lub agencji reklamowej

- samodzielność i decyzyjność w danym obszarze pracy

Obowiązki:

- tworzenie i analiza akcji promocyjnych i wyprzedażowych

- praca nad rozwojem marki

- promocja produktu

- tworzenie prezentacji i ofert

- współpraca z grafikiem przy tworzeniu materiałów marketingowych

- współpraca z drukarniami z zakresu druku katalogów, ulotek i innych materiałów

- współpraca i nadzór nad firmami tworzącymi elementy ekspozycji, targów itp.

Oferujemy:

- pełen etat

- możliwość pracy zdalnej

- współpracę z zespołem w rodzinnej atmosferze

- atrakcyjne warunki umowy i wynagrodzenia

- możliwości rozwoju i podniesienia kompetencji

- pozyskiwanie nowych doświadczeń

- nowoczesne biura i sprzęt

- zatrudnienie bez pośredników!

Wymagania

- znajomość języka angielskiego

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- samodzielność i organizacja pracy

KONTAKT TEL. 508 548 800, 512 481 491

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media