Opis stanowiska pracy

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- tworzenie contentu merytorycznego i reklamowego (na firmowych stronach www, w materiałach reklamowych, w mailingu, w zewnętrznych mediach),
- współprowadzenie kanałów social media,
- działania nakierowane na pozyskiwanie leadów sprzedażowych, kampanie reklamowe (m.in. Adwords, Facebook Ads),
- opracowanie koncepcji i nadzór nad prawidłowych wykonaniem materiałów i gadżetów reklamowych,
- współpraca z firmami zewnętrznymi i freelancerami,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- inne działania, głównie w obszarze marketingu internetowego, nie wymienione powyżej.

OFERUJEMY:

- duże możliwości realizacji własnych pomysłów, pod okiem doświadczonych, ale bardzo przyjaźnie nastawionych przełożonych i współpracowników,
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, wiedzy i doświadczenia,
- ubezpieczenie grupowe,
- miłą atmosferę oraz nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i teleCrUwek ;)
- pracę przy innowacyjnym projekcie telekomunikacyjnym,
- okazję do stałego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności,
- niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

- doświadczenie w pracy, w dziale marketingu,
- praktyczna znajomość najnowszych trendów i narzędzi marketingowych, przede wszystkim z obszaru marketingu internetowego,
- umiejętność tworzenia i redagowania treści, z uwzględnieniem zasad poprawności językowej, tzw. lekkie pióro,
- kreatywność, samodzielność i oryginalność,
- inicjatywa i umiejętność realizacji wielu zadań jednocześnie,
- sumienność, odpowiedzialność za powierzone projekty,
- doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi oraz kanałami w social media.

Mile widziane, ale znacznie zwiększające Twoje szanse:

- umiejętność obsługi programów graficznych np. Gimp, Corel Draw,
- znajomość: Google Analytics, Adwords, Brand24, Freshmail,
- wysoka kultura osobista,
- pozytywne nastawienie do życia i duże poczucie humoru,
- wiedza z obszaru SEO.

Prezentacja firmy

Claude ICT Poland sp. z o.o. jest firmą telekomunikacyjną, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta