Opis stanowiska pracy

Firma Targi w Krakowie Sp. z o.o., właściciel Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, największy na południu kraju organizator targów i kongresów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Promocji

Obowiązki:

• planowanie, przygotowanie, koordynacja działań promocyjnych eventów ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie narzędzi internetowych,

• przygotowanie kampanii e-mail marketingowych,

• tworzenie treści do publikacji na stronach www i w mediach społecznościowych,

• przygotowanie umów barterowych.

Wymagania

• zdolności copywriterskie,

• dobra znajomość Pakietu Microsoft Office,

• doświadczenie w pracy z panelami administracyjnymi CMS,

• wiedza z zakresu marketingu w Internecie,

• znajomość Google Analytics oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords,

• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:

praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

możliwość rozwoju,

• zadania, dzięki którym nigdy nie będziesz się nudził/a (m.in. podczas organizacji największego święta książki w Polsce –  Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media