Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/02/2018.

Specjalista ds. Marketingu z językiem węgierskim (1/2 etatu)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest Firma będąca światowym dystrybutorem produktów z zakresu elektroniki, automatyki oraz utrzymania ruchu. Obecnie wspiera ponad milion Klientów na całym świecie, oferując szeroką paletę produktów oraz usług. W związku ze stałym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu z językiem węgierskim. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie oraz monitorowanie kampanii marketingowych.
  • Współpracę z partnerami handlowymi przy realizację działań promocyjno-reklamowych.
  • Współpracę z Działem Produktu oraz Działem Sprzedaży przy realizacji działań marketingowych.
  • Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi agencjami i drukarniami.
  • Przygotowywanie oraz weryfikację tłumaczeń materiałów reklamowych (język węgierski).
  • Współpracę przy tworzeniu projektów graficznych, reklam, koncepcji kreatywnych.

    Nasz Klient zapewnia:

    • Pracę od poniedziałku do piątku w niepełnym wymiarze godzin - 1/2 etatu (elastyczny grafik).
    • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę (możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie/kontrakt B2B).
    • Umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.
    • Wynagrodzenie w wysokości 4500-5000 zł brutto/miesiąc.
    • Szkolenie wstępne oraz wsparcie Zespołu.
    • Dogodną lokalizację (Warszawa Ursynów).
    • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

    U Kandydatów zwracamy uwagę na:

    • Biegłą znajomość języka angielskiego i węgierskiego w mowie i piśmie.
    • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Marketingu.
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone lub w trakcie ostatnich lat studiów).
    • Znajomość obsługi programów graficznych z pakietu Adobe będzie dodatkowym atutem.
    • Zainteresowanie obszarem technicznym (elektronika, automatyka).
    • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, sumienność.
  • Specjalista ds. Marketingu z językiem węgierskim (1/2 etatu)

    Miejsce pracy / Location Warszawa

      Rozwiń

    Ostatnia aktualizacja:
    23/02/2018
    Pełny etat
    Rodzaj umowy:
    1
    Min. doświadczenie:
    Bez doświadczenia
    Min. wykształcenie:
    Wyższe licencjackie
    Branża / kategoria:
    Praca Marketing / PR / Social Media