Specjalista ds. Marketingu z jęz. angielskim

SPRING PROFESSIONAL

Warszawa, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: województwo mazowieckie (ok. 50 min o centrum Warszawy)

Główne zadania na stanowisku:

Przygotowywania prezentacji na spotkania z klientami (prezentacje firmy, trendy rynkowe i konsumenckie, prezentacje produktowo-koncepcyjne).

Prowadzenie prezentacji u klientów podczas wizyt z handlowcami.

Stała współpraca z Product Managerami i Działem R&D (nowe rozwiązania, trendy, technologia produkcji).

Śledzenie i weryfikacja nowych rozwiązań pojawiających się w portfolio Firmy pod kątem lokalnych rozwiązań dla branży.

Bieżące informowanie działu handlowego o pojawiających się nowych rozwiązaniach i możliwościach ich zastosowania.

Inne działania marketingowe  wspierające sprzedaż produktów z obszaru tzw. food (cukiernictwo, piekarnictwo, lodziarstwo, mleczarstwo).

Zapewnienie wymiennego zastępstwa z asystentem działu marketingu oraz w uzgodnionym zakresie z kierownikiem ds. marketingu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (lub studenci 5 roku) z zakresu marketingu

• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (mile widziany TOEIC)

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub zbliżone (kontakt z klientami)

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Power Point)

• Znajomość programów graficznych i doświadczenie w samodzielnej kreacji materiałów reklamowych (Corel, Adobe Photoshop)

• Znajomość branży spożywczej, B2B, B2C

• Łatwość w tworzeniu treści – „lekkie pióro”

• Umiejętność przeprowadzenia prezentacji

• Prawo jazdy kat. B

• Nastawienie na klienta

• Zdolności interpersonalne

• Umiejętność zarządzania czasem i projektami

Klient oferuje:

• Przyjazną atmosferę pracy oraz energiczny zespół współpracowników

• Możliwość rozwoju kompetencji w prężnej międzynarodowej firmie

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia (w tym system bonusowy)

• Dogodną ofertę benefitów w postaci m.in. opieki medycznej, ubezpieczenia na życie